Wyniki etapu centralnego II edycji Olimpiady

L.p. Nazwisko i imię uczestnika Uzyskany tytuł Komitet okręgowy
1. Wrona Dominik Laureat podkarpacki
2. Aftyka Kacper Laureat dolnośląski
3. Giza Aleksander Laureat podkarpacki
4. Gwardyński Michał Laureat dolnośląski
5. Pabisiak Jan Laureat dolnośląski
6. Stelmaszewska   Kaja Laureat łódzki
7. Kołecki Jakub Laureat dolnośląski
8. Piotrowski Maciej Laureat mazowiecki
9. Bednarski Przemysław Laureat podkarpacki
10. Herman Mateusz Laureat zachodniopomorski
11. Kaliszuk Aleksandra Laureat podlaski
12. Cierzniakowski Jeremi Laureat kujawsko-pomorski
13. Śmigaj Maciej Laureat lubuski
14. Wojtasik Adrian Laureat podkarpacki
15. Miller Kacper Laureat łódzki
16. Ciesińska Julia Laureat zachodniopomorski
17. Marzec Mateusz Laureat łódzki
18. Godlewski Filip Laureat śląski
19. Marynicz Łukasz Laureat zachodniopomorski
20. Niemiec Karol Laureat podkarpacki
21. Leonkiewicz Magdalena Laureat podlaski
22. Dziedzic Bartłomiej Laureat łódzki
23. Śliwińska Izabela Laureat podlaski
24. Lewandowski Kacper Laureat kujawsko-pomorski
25. Latała Kamil Laureat małopolski
26. Wiśniewska Natalia Laureat podlaski
27. Chochowski Mateusz Laureat lubuski
28. Kuduk Marcin Laureat podkarpacki
29. Cieślak Jan Laureat łódzki
30. Taboła Karolina Laureat dolnośląski
31. Stachowicz Julia Laureat podkarpacki
32. Wiśniewska Danuta Laureat mazowiecki
33. Skurzewski Filip Laureat kujawsko-pomorski
34. Biegański Damian Laureat łódzki
35. Jakubas Wiktor Laureat kujawsko-pomorski
36. Turski Paweł Laureat mazowiecki
37. Ciesielski Michał Finalista mazowiecki
38. Rajewicz Karolina Finalista dolnośląski
39. Zając Konrad Finalista dolnośląski
40. Pabich Marek Finalista zachodniopomorski
41. Kret Kacper Finalista śląski
42. Bonisławski Mateusz Finalista wielkopolski
43. Rynkun Cezary Finalista zachodniopomorski
44. Słowik Tomasz Finalista lubuski
45. Zajączkowski Dawid Finalista lubuski
46. Klepacki Paweł Finalista podlaski
47. Wawrysiuk Julia Finalista podlaski
48. Rutkowski Michał Finalista małopolski
49. Sosik Wioletta Finalista lubelski
50. Tuszkiewicz Anna Finalista lubuski
51. Gawlik Dominika Finalista świętokrzyski
52. Kreft Jacek Finalista pomorski
53. Dembiński Ksawery Finalista wielkopolski
54. Skorupka Jagoda Finalista śląski
55. Pałęga Mateusz Finalista małopolski
56. Czekała Agata Finalista opolski
57. Stefański Marek Finalista lubuski
58. Szmaglińska Julia Finalista łódzki
59. Bassara Jakub Finalista małopolski
60. Bladziak Jakub Finalista mazowiecki
61. Boryczka Krzysztof Finalista śląski
62. Bartela Krzysztof Finalista pomorski
63. Skrzypczyk Konrad Finalista śląski
64. Kozina Jakub Finalista mazowiecki
65. Radziukiewicz Ryszard Finalista mazowiecki
66. Bulanda Daria Finalista dolnośląski
67. Narkiewicz Justyna Finalista pomorski
68. Gaweł Patrycja Finalista świętokrzyski
69. Wróblewski Marcin Finalista świętokrzyski
70. Piotrak Maciej Finalista warmińsko-mazurski
71. Rakowska Zuzanna Finalista śląski
72. Kołosowski Mateusz Finalista warmińsko-mazurski
fot

logo_men

logo_uw

Uczelnie oferujące indeksy dla laureatów Olimpiady:

  • Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży
  • Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni
  • Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
  • Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
  • Uniwersytet Śląski w Katowicach
  • Uniwersytet Zielonogórski
  • Uniwersytet Szczeciński
  • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie