Aktualności

Osoby zakwalifikowane do III etapu

Lista osób zakwalifikowanych do trzeciego etapu Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności   Krysiak Szymon Maszczyk Olaf Bielicki Dawid Kapuścińska Julia Gryszko Konrad Październik Jakub Maruszeczko-Karpiński Ihor Ochnik Szymon Kozakiewicz Jakub Kluk Michał  

Etap Okręgowy – 6 grudnia 2019 r.

Serdecznie zapraszamy zakwalifikowanych uczestników oraz opiekunów Plan organizacji etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności Olsztyn, 6 grudnia 2019 roku 11.15-11.45 – rejestracja uczestników Olimpiady 11.45 – powitanie uczestników Olimpiady 12.00-13.00 – test pisemny 13.00-13.10 – przerwa 13.10 -14.00 – prezentacja dla uczestników 14.00-15.00 – poczęstunek 15.00 – ogłoszenie wyników Zawody okręgowe odbędą się […]

Lista osób zakwalifikowanych do Etapu Okręgowego

Lista osób zakwalifikowanych do Etapu Okręgowego: Bandura Kaja Bielicki Dawid Blicharz Anastazja Gejda Kornelia Gryszko Konrad Hadziewicz Marta Hryniewicz Marta Juniewicz Andrzej Kapuścińska Julia Kluk Michał Kozakiewicz Jakub Krysiak Szymon Maruszeczko-Karpiński Ihor Maszczyk Olaf Ochnik Szymon Październik Jakub Petrych Patrycja Pudełek Patrycja Stapel Weronika Tatarczuk Natalia Żebrowski Damian

Laureaci etapu okręgowego

Emir Chahed Mateusz Kołosowski Karolina Kubiak Agata Kudła Erwin Mikołajewski Bartosz Pilarczyk Maciej Piotrak Pamela Stańczyk Kacper Daniel Świtkiewicz Karolina Zakaszewska

Plan etapu okręgowego

Plan organizacji II etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności Olsztyn, 8 grudnia 2017 r. 11.15-11.45 – rejestracja uczestników Olimpiady 11.45 – powitanie uczestników Olimpiady 12.00-13.00 – test pisemny 13.00-13.10 – przerwa 13.10 -14.00 – prezentacje 14.00-15.00 – przerwa na posiłek 15.30 – ogłoszenie wyników Zawody okręgowe odbędą się w siedzibie Instytutu Nauk Politycznych […]

Jak dojechać?

Osobom jadącym pociągiem od strony Torunia, proponujemy wysiąść na stacji PKP Olsztyn Zachodni i stąd resztę trasy pokonać pieszo (ul. Grunwaldzką – na mapie droga 527).

Uczestnicy Etapu Okręgowego

Lista zakwalifikowanych uczestników do Etapu Okręgowego: Jakub Aleksandrowicz Sebastian Archacki Emir Chahed Patryk Drabyk Grzegorz Hintz Agata Kamińska Aleksandra Kawka Mateusz Kołosowski Karolina Kubiak Agata Kudła Kamila Kułaga Barbara Kupa Aleksandra Kwilińska Patrycja Lorkowska Erwin Mikołajewski Kacper Morawski Maciej Piotrak Bartosz Pilarczyk Mateusz Rajtak Patrycja Sipko Pamela Stańczyk Filip Stepanik Dominika Szulc Kacper Daniel Świtkiewicz […]

Dane teleadresowe

Prace z I etapu Olimpiady prosimy przesyłać na adres: Komitet Okręgowy Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie ul. Feliksa Szrajbera 11 10-007 Olsztyn z dopiskiem „Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności”. Prosimy pamiętać, iż prace należy przesyłać wraz z załącznikami oraz z wersją elektroniczną (na płycie lub pendrivie).