Aktualności

Lista osób zakwalifikowanych do III Etapu Olimpiady

Lista osób zakwalifikowanych do III Etapu Olimpiady:   Wiktoria Gwiazda Adam Michalski Marcin Jabłoński Jakub Październik Mateusz Kołosowski Maciej Piotrak Weronika Stapel Kacper Bohdanowicz Piotr Ramotowski Patryk Majcher

Harmonogram Etapu Okręgowego

Harmonogram Etapu Okręgowego OWOBIO 11.15-11.50 – rejestracja uczestników 11.50-12.00 – powitanie uczestników 12.00-13.00 – test pisemny 13.00-14.00 – prezentacje 14.00-15.00 – poczęstunek dla uczestników 15.00 – ogłoszenie wyników Miejsce Etapu Okręgowego: Instytut Nauk Politycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ul. ks. Feliksa Szrajbera 11

Lista osób zakwalifikowanych do Etapu Okręgowego

Lista osób zakwalifikowanych do Etapu Okręgowego: Patrycja Petrych Grzegorz Hintz Paweł Sobotka Wiktoria Gwiazda Adam Michalski Magdalena Sosnowska Mateusz Rajtak Marcin Jabłoński Jakub Październik Jakub Aleksandrowicz Mateusz Kołosowski Maciej Piotrak Weronika Sadlak Dawid Sobierajski Weronika Stapel Kacper Bohdanowicz Piotr Ramotowski Patryk Majcher Karolina Zakaszewska

Laureaci etapu okręgowego

Emir Chahed Mateusz Kołosowski Karolina Kubiak Agata Kudła Erwin Mikołajewski Bartosz Pilarczyk Maciej Piotrak Pamela Stańczyk Kacper Daniel Świtkiewicz Karolina Zakaszewska

Plan etapu okręgowego

Plan organizacji II etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności Olsztyn, 8 grudnia 2017 r. 11.15-11.45 – rejestracja uczestników Olimpiady 11.45 – powitanie uczestników Olimpiady 12.00-13.00 – test pisemny 13.00-13.10 – przerwa 13.10 -14.00 – prezentacje 14.00-15.00 – przerwa na posiłek 15.30 – ogłoszenie wyników Zawody okręgowe odbędą się w siedzibie Instytutu Nauk Politycznych […]

Jak dojechać?

Osobom jadącym pociągiem od strony Torunia, proponujemy wysiąść na stacji PKP Olsztyn Zachodni i stąd resztę trasy pokonać pieszo (ul. Grunwaldzką – na mapie droga 527).

Uczestnicy Etapu Okręgowego

Lista zakwalifikowanych uczestników do Etapu Okręgowego: Jakub Aleksandrowicz Sebastian Archacki Emir Chahed Patryk Drabyk Grzegorz Hintz Agata Kamińska Aleksandra Kawka Mateusz Kołosowski Karolina Kubiak Agata Kudła Kamila Kułaga Barbara Kupa Aleksandra Kwilińska Patrycja Lorkowska Erwin Mikołajewski Kacper Morawski Maciej Piotrak Bartosz Pilarczyk Mateusz Rajtak Patrycja Sipko Pamela Stańczyk Filip Stepanik Dominika Szulc Kacper Daniel Świtkiewicz […]

Dane teleadresowe

Prace z I etapu Olimpiady prosimy przesyłać na adres: Komitet Okręgowy Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie ul. Feliksa Szrajbera 11 10-007 Olsztyn z dopiskiem „Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności”. Prosimy pamiętać, iż prace należy przesyłać wraz z załącznikami oraz z wersją elektroniczną (na płycie lub pendrivie).