Aktualności

LISTA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO II ETAPU OWOBiO 2019/20– województwo świętokrzyskie

Imię i Nazwisko Reprezentowana Szkoła Ilość zdobytych punktów
1 Damian Kasprzycki Liceum Ogólnokształcące w Opatowie 21
2 Julia Pater Technikum nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Starachowicach 21
3 Oskar Wrona Technikum nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Starachowicach 20
4 Sebastian Boczek Technikum nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Starachowicach 20
5 Mateusz Pocheć Technikum nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Starachowicach 20
6 Agata Janus Technikum nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Starachowicach 20
7 Kinga Mazur Technikum nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Starachowicach 20
8 Stanisław Sokołowski II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica 20
9 Agnieszka Król Zespół Szkół nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie 19
10 Patrycja Linek Technikum nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Starachowicach 19
11 Roksana Zieja Technikum nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Starachowicach 19
12 Małgorzata Bryła Technikum nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Starachowicach 19
13 Oliwia Ostrowska Technikum nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Starachowicach 19
14 Hubert Celuch Technikum nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Starachowicach 19
15 Dawid Duraziński Technikum nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Starachowicach 19
16 Zuzanna Markiewicz Technikum nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Starachowicach 19
17 Mariusz Stradyniak Zespół Szkół Nr 2 w Opatowie 19
18 Marcin Wróblewski Liceum Ogólnokształcące imienia Bartosza Głowackiego w Opatowie 19
19 Kacper Janus II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica 18
20 Agata Dygas Technikum nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Starachowicach 18
21 Wojciech Żeber Technikum nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Starachowicach 18
22 Klaudiusz Żurek Zespół Szkół Zawodowych w Skalbmierzu 18
23 Kacper Grudniewski Technikum nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Starachowicach 17
24 Weronika Kuśmierczyk II Liceum Ogólnokształcące im Stanisława Staszica w Starachowicach 17
25 Kinga Prusicka Zespół Szkół nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie 16
26 Michał Kuczyński Liceum Ogólnokształcące im. Bartosza Głowackiego w Opatowie 16
27 Roksana Czarnecka Zespół Szkół nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie 16
28 Gabriela Czarnecka Zespół Szkół nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie 15
29 Paulina Polak Zespół Szkół nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie 14
30 Bartosz Marcinkowski Zespół Szkół nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie 13
31 Piotr Niechciał Zespół Szkół nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie 13
32 Ksawery Plewak Zespół Szkół Zawodowych w Skalbmierzu 13
33 Kacper Stanek Zespół Szkół Zawodowych w Skalbmierzu 13
34 Sylwia Chabior Zespół Szkół nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie 13
35 Julia Chrzanowska Zespół Szkół nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie 12
36 Jakub Solus Zespół Szkół nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie 11
37 Sandra Mówińska Zespół Szkół nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie 8