Aktualności

Lista osób zakwalifikowanych do trzeciego etapu Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

Lista osób zakwalifikowanych do trzeciego etapu Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności (zawody centralne) zaplanowanej w dniach 20-21 marca 2020 r. 1. Nosorowski Maciej 2. Grygoruk Martyna 3. Dmitruk Damian 4. Fionik Maksym 5. Jaroszewicz Błażej 6. Pawluczuk Patrycja 7. Denisiuk Szymon 8. Prokorym Kornel 9. Miakisz Anna 10. Dzietczyk Natalia Gratulujemy!!!

HARMONOGRAM OLIMPIADY WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE I OBRONNOŚCI W DNIU 6 GRUDNIA 2019 R.

Dnia 6 grudnia 2019 r. Miejsce: Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży, 18-402 Łomża ul. Studencka 19. Rejestracja uczestników           11:30 – 11:45 Przywitanie uczestników i zebranych gości przez              11:40 – 11:50 władze Uczelni Test                                                        12:00 – 13:00 Posiłek, zwiedzanie Uczelni, zapoznanie się z ofertą              13:00 – 13:45 edukacyjną […]

Lista osób zakwalifikowanych do II Etapu OWOBIO 2019/2020

1. Nosorowski Maciej 2. Grygoruk Martyna 3. Dmitruk Damian 4. Fionik Maksym 5. Jaroszewicz Błażej 6. Pawluczuk Patrycja 7. Denisiuk Szymon 8. Prokorym Kornel 9. Miakisz Anna 10. Sokołowska Aleksandra 11. Białous Adam 12. Cholewska Klaudia 13. Dzietczyk Natalia

Wyniki II Etapu OWOBIO

Lista osób zakwalifikowanych do III Etapu OWOBIO Błażej Jaroszewicz Konrad Kalinowski Martyna Grygoruk Patrycja Pawluczuk Inez Dmitruk Natalia Szwarc Julia Wawrysiuk Sylwia Czarnecka Maciej Nosorowski Michalina Silwonik GRATULUJEMY

Harmonogram zawodów okręgowych Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

Łomża, 7 grudnia 2018 r. miejsce: Wyższa Szkoła Agrobiznesu, ul. Studencka 19, Łomża (Nowa Aula) 11:30-11:45 – rejestracja uczestników 11:45-12:00 – przywitanie uczestników Olimpiady 12:00-13:00 – test wiedzy 13:00-14:00 – posiłek, zwiedzanie Uczelni, zapoznanie się z ofertą edukacyjną Uczelni, 14:00-14:30 – ogłoszenie wyników 14:30 – planowane zakończenie Olimpiady

Lista osób zakwalifikowanych do etapu okręgowego OWOBIO 2018/2019

1. Michalina Silwonik 2.Natalia Dzietczyk 3. Sylwia Czarnecka 4. Paweł Klepacki 5. Konrad Kalinowski 6. Aleksandra Jackiewicz 7. Zuzanna Pezowicz 8. Radosław Turko 9. Hubert Hołubowicz 10. Aleksandra Sokołowska 11. Jacek Grzybowski 12. Maciej Budnik 13. Maciej Nosorowski 14. Patrycja Pawluczuk 15. Inez Dmitruk 16. Natalia Szwarc 17. Julia Wawrysiuk 18. Martyna Grygoruk 19. Natalia […]

Laureaci Etapu okręgowego

1. Aleksandra Kaliszuk 2. Magdalena Leonkiewicz 3. Izabela Śliwińska 4. Konrad Kalinowski 5. Natalia Wiśniewska 6. Paweł Klepacki 7. Artur Lapata 8. Martyna Goliasz 9. Dawid Michaluk 10. Julia Wawrysiuk Gratulujemy

Harmonogram etapu okręgowego Olimpiady

Etap okręgowy Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności. Dnia 8.12.2017r. Wyższa Szkoła Agrobiznesu, Łomża ul. Studencka 19. 11:15-11:45 Rejestracja uczestników 11:45 Otwarcie etapu okręgowego 12:00-13:00 Test wiedzy 13:00-14:00 Poczęstunek 14:00-14:30 Ogłoszenie wyników, rozdanie nagród i zakończenie etapu okręgowego

Lista osób zakwalifikowanych do II Etapu

Osoby zakwalifikowane do II Etapu Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności z województwa podlaskiego 1. Maciej Mateusz Bociuk 2. Maciej Budnik 3. Sylwia Czarnecka 4. Przemysław Galanek 5. Martyna Goliasz 6. Karolina Grygorczyk 7. Barbara Halicka 8. Aleksandra Januszkiewicz 9. Konrad Kalinowski 10. Aleksandra Kaliszuk 11. Paweł Klepacki 12. Artur Lapata 13. Magdalena Leonkiewicz 14. […]

Sponsorzy i nagrody na II Etapie

Sponsorami Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności na terenie województwa podlaskiego są: Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży, Agencja Ochrony „Kuguar”, Grom Group, Aeroklub Białostocki. Na II Etapie Olimpiady przewidziane są atrakcyjne nagrody m.in. lot szybowcem. Organizatorzy nadal nie ustają w poszukiwaniu nowych sponsorów i interesujących nagród.