Finał III edycji Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Okręgowego województwa lubuskiego składamy serdeczne gratulacje Laureatom oraz Finalistom III edycji Olimpiady. Wyrazy uznania kierujemy również do nauczycieli-opiekunów wyróżnionych uczniów.

Tytuł Laureata III edycji Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności otrzymali:

Piotr Rybarczyk – I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Gorzowie Wlkp.

Hubert Chaszczewski – Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Żarach

Dawid Zajączkowski – I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Gorzowie Wlkp.

Daniel Kwiatkowski – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 „Budowlanka” w Zielonej Górze

Tytuł Finalisty III edycji Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności otrzymali:

Anna Zabłocka – IV Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wlkp.

Domicela Dolatowska – II Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wlkp.

Szymon Witos – Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Żarach

Życzymy dalszych sukcesów a pozostałych uczniów oraz ich nauczycieli zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji.