Alfabetyczna lista osób zakwalifikowanych do II etapu Olimpiady

Piotr      Andrzejowicz    Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych

Aneta   Barszcz V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Julia      Bartko  Zespół Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki

Magdalena         Błażejewska      Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie

Aleksandra        Bocian  V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Aneta   Borsuk  V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Weronika           Brodowska         ZS im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym

Kinga    Chaberska          II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego

Marcjanna          Chmielewska    zespół szkół nr3 im. Tadeusza Kościuszki

Justyna                Cieloch                V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Jakub    Cybulski              Zespół Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki

Natalia Czuba   V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Łukasz  Czyżydło             V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Katarzyna           Dajos    V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Patrycja               Dawidziuk          Zespół szkół ekonomicznych i mundurowych

Dawid   Domański           V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Julia      Drzymała            V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Dominika            Dyniec  Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie

Klaudia                Dziug    Zespół Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki

Karolina              Frączek                V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Weronika           Frykowska          Zespół Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki

Milena Gol         V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Jakub    Gontarz               V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Gabriela              Grossmann        V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Wiktoria              Grzesiak              V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

PAULINA             HAWRYLUK        ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH I MUNDUROWYCH W CHEŁMIE

Marta    Jacyna  Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie

Gabriela              Jakoniuk             V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Patrycja               Jastrzębska        Zespół Szkół nr 3, im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie

Julia      Jędrasik               V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Aleksandra        Jurkiewicz          Zespół Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki

Katarzyna           Jutkiewicz          V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Julia      Karczmarek        V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Julia      Kawka  V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Katarzyna           Kocot    V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Katarzyna           Kołodziejczyk   Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Jakub    Kopeć   Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi

Sara       Kosina  V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Igor        Kotowski            V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

AGNIESZKA        KOWALCZYK      ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH I MUNDUROWYCH W CHEŁMIE

Wiktoria              Kowalik               V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Jagoda  Kraczuk                Zespół Szkół nr. 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie

Weronika           Krupa    Zespół szkół ekonomicznych i mundurowych

Paulina                Krupka V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Wiktoria              Kucharska           Zespół Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki

Paweł   Lendzion             Zespół Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym

Alicja    Lipska   V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Wiktoria              Litwińczuk          Zespół Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki

KATARZYNA       ŁOPĄG  ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH I MUNDUROWYCH W CHEŁMIE

Aleksandra        Maciejewska     V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Julia      Majewska           Zespół Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki

Wiktoria              Malinowska       V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Paulina                Malon   Zespół Szkół nr 3, im. Tadeusz Kościuszki w Hrubieszowie

Jakub    Mazurek              V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Aleksandra        Michalska           V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Weronika           Moń      V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Natalia Narecka               V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Roksana              Nestorowicz      Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie

Aleksandra        Ogórek Zespół Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki

Dorota  Ogrodnik            V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Aleksandra        Olszak  Zespół Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki

Wiktoria              Opoka  V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Klaudia                Pawlik  V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Wiktoria              Pawłocik             V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

DAMIAN              PORZUC               ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH I MUNDUROWYCH W CHEŁMIE

Malwina              Raszyńska           Zespół szkół ekonomicznych i mundurowych

Adrian  Sak vel Antoszak             V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Weronika           Sałaj      V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Piotr      Sikorski               Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie

KAMILA               SKROK  ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH I MUNDUROWYCH W CHEŁMIE

Aleksandra        Smolińska          V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Mikołaj                Snop     V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Wioleta               Sosik     V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Karolina              Suchecka            V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Jakub    Sulej     V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Agata    Szumlak              V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Konrad Szymanek           V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Wiktoria              Śliwa     V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Kaja       Tarka     V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Aniela  Tarkowska          V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Natalia Tomasiak            V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Michał  Tomczak              V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie w Lublinie

Zuzanna              Tomiło Zespól Szkół nr 3, im. Tadeusza Kościuszki

Karolina              Toporowicz        V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie w Lublinie

Sandra  Toporowska      Zespół Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki

Jakub    Trojan   V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie w Lublinie

Natalia Tymicka               Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych

Rafał     Uliński  V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie w Lublinie

Franciszek          Wasil    V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie w Lublinie

Weronika           Witkowska         V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie w Lublinie

Sandra  Wołosz V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie w Lublinie

Michał  Woźniak              V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie w Lublinie

Kinga    Wróblewska      Zespół Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki

Milena Zielińska             V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Wojciech            Zubel    V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie w Lublinie