IV edycja 2019-2020

Lista finalistów
IV edycji Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

L.p. Nazwisko i imię uczestnika Nazwa szkoły Okręg
1. Barbachowska Alicja VIII Liceum Ogólnokształcące
im. Władysława IV w Warszawie
Warszawa
2. Bartko Julia Zespół Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie Lublin
3. Bentkowski Sławomir Liceum Ogólnokształcące
w Rymanowie
Rzeszów
4. Białecki Mikołaj V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie Lublin
5. Bielicki Dawid Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
nr 2 im. E. Orzeszkowej w Bartoszycach
Olsztyn
6. Brelik Natalia I Liceum Ogólnokształcące
im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu
Szczecin
7. Bronka Jakub I Liceum Ogólnokształcące
im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
Golub-Dobrzyń
8. Celuch Hubert Technikum nr 2
im. E. Kwiatkowskiego w Starachowicach
Kielce
9. Chodkowska Wiktoria VIII Liceum Ogólnokształcące
im. Władysława IV w Warszawie
Warszawa
10. Cholewa Kacper XII Liceum Ogólnokształcące
im. Cypriana Norwida w Krakowie
Kraków
11. Ciesielski Michał VIII Liceum Ogólnokształcące
im. Władysława IV w Warszawie
Warszawa
12. Czechowski Adrian IX Liceum Ogólnokształcące
im. C.K. Norwida w Częstochowie
Częstochowa
13. Denisiuk Szymon II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania
im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim
Łomża
14. Dębicki Przemysław V Liceum Ogólnokształcące
w Bielsku-Białej
Częstochowa
15. Dmitruk Damian II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania
im. Bronisława Taraszkiewicza
Łomża
16. Dolatowska Domicela II Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wielkopolskim
Zielona Góra
17. Dragan Mikołaj III Liceum Ogólnokształcące
im. Władysława Andersa w Chełmie
Lublin
18. Dygas Agata Technikum nr 2
im. E. Kwiatkowskiego w Starachowicach
Kielce
19. Dzietczyk Natalia Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Sokółce
Łomża
20. Ficek Jakub Zespół Szkól im. Wincentego Witosa
w Suchej Beskidzkiej
Kraków
21. Filipek Barbara VI Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Krakowie
Kraków
22. Fionik Maksym II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania
im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim
Łomża
23. Gałka Filip VII Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Szczecinie
Szczecin
24. Gierka Jakub Zespół Szkół Mechanicznych
im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu
Poznań
25. Gralak Beniamin Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu Golub-Dobrzyń
26. Grygoruk Martyna II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania
im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim
Łomża
27. Gryszko Konrad Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących w Olsztynie Olsztyn
28. Janus Kacper II Liceum Ogólnokształcące
im. Stanisława Staszica w Starachowicach
Kielce
29. Jaroszewicz Błażej II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania
im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim
Łomża
30. Jastrzębski Piotr Zespół Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie Lublin
31. Jaźwiński Maciej XII Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu
Wrocław
32. Jersz Martyna Liceum Ogólnokształcące
im. Stefana Banacha w Żaganiu
Zielona Góra
33. Jessa Jakub Liceum Ogólnokształcące
im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
Wrocław
34. Kaczprzak Nikodem Technikum Kinematograficzno-Komputerowe im. Krzysztofa Kieślowskiego w Warszawie Warszawa
35. Kalisiak Maciej Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Prusa w Skierniewicach
Łódź
36. Kałucki Krzysztof Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Prusa w Skierniewicach
Łódź
37. Kapuścińska Julia Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
nr 2 im. E. Orzeszkowej w Bartoszycach
Olsztyn
38. Karwiński Oskar I Liceum Ogólnokształcące
im Stanisława Wyspiańskiego w Mlawie
Warszawa
39. Kępa Andrzej V Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie
Lublin
40. Klimas Łukasz Liceum Ogólnokształcące
im. Stefana Banacha w Żaganiu
Zielona Góra
41. Klugiewicz Jakub I Liceum Ogólnokształcące
im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
Golub-Dobrzyń
42. Kluk Michał Zespół Szkół w Pasłęku Olsztyn
43. Koluch Wiktoria Zespół Szkół Technicznych
im. Hipolita Cegielskiego w Śremie
Poznań
44. Kołodziej Katarzyna Zespół Szkół nr 2 im. Sybiraków w Nowym Sączu Kraków
45. Komoszyński Dominik Liceum Ogólnokształcące
im. Ziemi Żuławskiej w Nowym Dworze Gdańskim
Gdańsk
46. Kopeć Alicja Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie Rzeszów
47. Koplin Joanna Zespół Szkół handlowych
im. Bohaterów Poznańskiego Czerwca ’56 w Poznaniu
Poznań
48. Kozakiewicz Jakub Zespół Szkół w Pasłęku Olsztyn
49. Krawczyk Jakub Ogólnokształcące im. Ziemi Żuławskiej w Nowym Dworze Gdańskim Gdańsk
50. Krysiak Szymon Liceum Ogólnokształcące Nr 1
im. Jana Bażyńskiegow Ostródzie
Olsztyn
51. Krzykawski Grzegorz Liceum Ogólnokształcące
im. Stefana Banacha w Żaganiu
Zielona Góra
52. Krzykowski Szymon Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu Golub-Dobrzyń
53. Kuczyński Michał Liceum Ogólnokształcące
im. Bartosza Głowackiego w Opatowie
Kielce
54. Kur Krzysztof Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Prusa w Skierniewicach
Łódź
55. Kurowski Kornel Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Żarach Zielona Góra
56. Kwasigroch Paweł Technikum nr 4 w Chojnicach Gdańsk
57. Kwiatkowski Daniel Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 „Budowlanka” w Zielonej Górze Zielona Góra
58. Linek Patrycja Technikum nr 2
im. E. Kwiatkowskiego w Starachowicach
Kielce
59. Lisiecki Michał Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 3 w Warszawie Warszawa
60. Machaj Bartłomiej Zespół Szkół nr 3 im. ks prof. Józefa Tischnera w Bochni Kraków
61. Machowski Mikołaj V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej Częstochowa
62. Maćków Piotr Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Żarach Zielona Góra
63. Malinka Szymon V Liceum Ogólnokształcące
w Bielsku-Białej
Częstochowa
64. Malinowski Kacper III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim Łódź
65. Manijak Zofia Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie Rzeszów
66. Marciniak Krystian Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku Golub-Dobrzyń
67. Markiewicz Zuzanna Technikum nr 2
im. E. Kwiatkowskiego w Starachowicach
Kielce
68. Maruszeczko-Karpiński Ihor Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
nr 2 im E. Orzeszkowej w Bartoszycach
Olsztyn
69. Mastrolorito Mateusz Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Chojnicach Gdańsk
70. Maszczyk Olaf Liceum Ogólnokształcące Nr 1
im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie
Olsztyn
71. Matlok Marcel Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi Łódź
72. Matuszak Urszula V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie Lublin
73. Mazurek Jakub V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie Lublin
74. Miakisz Anna Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Sokółce Łomża
75. Muchorowski Jan VIII Liceum Ogólnokształcące
im. Władysława IV w Warszawie
Warszawa
76. Musz Michał I Liceum Ogólnokształcące
im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu
Rzeszów
77. Naradzynkowski Damian Zespół Szkół nr 1 im. Bolesława Krzywoustego w Choszcznie Szczecin
78. Nosorowski Maciej IV Liceum Ogólnokształcące
im. Cypriana Kamila Norwida w Białymstoku
Łomża
79. Nowik Karolina Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie Rzeszów
80. Ochnik Szymon Zespół Szkół w Pasłęku Olsztyn
81. Okruciński Michał Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu Golub-Dobrzyń
82. Olenkiewicz Krzysztof Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu Wrocław
83. Olszewski Miłosz IX Liceum Ogólnokształcące
im. C.K. Norwida w Częstochowie
Częstochowa
84. Orlikowski  Przemysław IX Liceum Ogólnokształcące
im. C.K. Norwida w Częstochowie
Częstochowa
85. Orlikowski Patryk IX Liceum Ogólnokształcące
im. C.K. Norwida w Częstochowie
Częstochowa
86. Orłowski Mateusz Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Chojnicach Gdańsk
87. Pabich Adam I Liceum Ogólnokształcące
im. Stanisława Duboisa w Koszalinie
Szczecin
88. Pałys Kacper Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie Rzeszów
89. Pawełczyk Alex I Liceum Ogólnokształcące
im. Stanisława Duboisa w Koszalinie
Szczecin
90. Pawlic Miłochna Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku Golub-Dobrzyń
91. Pawluczuk Patrycja II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania
im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim
Łomża
92. Październik Jakub Zespół Szkół w Pasłęku Olsztyn
93. Pietkiewicz Mariana Zespół Szkół nr 1 im. Bolesława Krzywoustego w Choszcznie Szczecin
94. Pietrzak Agnieszka Zespół Szkół Mechanicznych
im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu
Poznań
95. Pietrzak Kacper XXV Liceum Ogólnokształcące
im. Stefana Żeromskiego w Łodzi
Łódź
96. Pietrzyk Paweł V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej Częstochowa
97. Piłat Łukasz IX Liceum Ogólnokształcące
im. C.K. Norwida w Częstochowie
Częstochowa
98. Piwowar Karolina Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach Kraków
99. Pocheć Mateusz Technikum nr 2
im. E. Kwiatkowskiego w Starachowicach
Kielce
100. Poręba Michalina XXIX Liceum Ogólnokształcące
im. hm Janka Bytnara „Rudego” w Łodzi
Łódź
101. Prochenka Kajetan VII Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Szczecinie
Szczecin
102. Prokorym Kornel Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Sokółce Łomża
103. Przychodzki Jakub Zespół Szkół Mechanicznych
im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu
Poznań
104. Radecki Igor Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu Wrocław
105. Romanowska Wiktoria Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach Kraków
106. Rosiennik Kacper Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Żarach Zielona Góra
107. Rutkowski Michał VI Liceum Ogólnokształcące
im. Adama Mickiewicza w Krakowie
Kraków
108. Rybarczyk Tomasz Liceum Ogólnokształcące
im. Filomatów Chojnickich w Chojnicach
Gdańsk
109. Salamaga Kamil III Liceum Ogólnokształcące
im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim
Łódź
110. Seifert Łukasz Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu Golub-Dobrzyń
111. Serkowski Oskar I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu Golub-Dobrzyń
112. Sikora Katarzyna Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie Rzeszów
113. Sikora Michalina Zespół Szkół Mechanicznych
im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu
Poznań
114. Skiba Artur XII Liceum Ogólnokształcące
im. Cypriana Norwida w Krakowie
Kraków
115. Skoczeń Adrian Zespół Szkół nr 2 im. Sybiraków w Nowym Sączu Kraków
116. Skowrońska Anna VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego w Radomiu Warszawa
117. Skurzewska Malwina III Liceum Ogólnokształcące
im. M. Konopnickiej we Włocławku
Golub-Dobrzyń
118. Słoma Antoni Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi Łódź
119. Sobczak Natalia I Liceum Ogólnokształcące
im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu
Szczecin
120. Sobstyl Justyna Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie Lublin
121. Sokołowski Stanisław II Liceum Ogólnokształcące
im. Stanisława Staszica w Starachowicach
Kielce
122. Stadryniak Mariusz Zespół Szkół Nr 2 w Opatowie Kielce
123. Staniak Kacper Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie Rzeszów
124. Staniec Michał IX Liceum Ogólnokształcące
im. C.K. Norwida w Częstochowie
Częstochowa
125. Stanisławski Wiktor Katolickie Liceum Ogólnokształcące
w Chojnicach
Gdańsk
126. Swat Natalia XXV Liceum Ogólnokształcące
im. Stefana Żeromskiego w Łodzi
Łódź
127. Sycz Krzysztof Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie Rzeszów
128. Szymkowiak Natalia Zespół Szkół Handlowych
im. Bohaterów Poznańskiego Czerwca ’56 w Poznaniu
Poznań
129. Szyszka Jakub Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie Rzeszów
130. Ślak Natalia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych
w Sycowie
Wrocław
131. Święcicka Agata Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta
w Chojnicach
Gdańsk
132. Tandecka Wiktoria Liceum Ogólnokształcące
im. Filomatów Chojnickich w Chojnicach
Gdańsk
133. Tułowiecki Igor II Liceum Ogólnokształcące
im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze
Wrocław
134. Tuszkiewicz Anna IV Liceum Ogólnokształcące
w Zespole Szkół Ekonomicznych
w Żarach
Zielona Góra
135. Wachowiak Ilona Zespół Szkół Handlowych
im. Bohaterów Poznańskiego Czerwca ’56 w Poznaniu
Poznań
136. Wajda Maciej Liceum Ogólnokształcące Nr IV
im. Stefana Żeromskiego we Wrocławiu
Wrocław
137. Witak Mateusz ZSP w Bytowie Gdańsk
138. Włoszczyk Aleksandra Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu Wrocław
139. Wojciechowski Mateusz Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu Wrocław
140. Wojciechowski Ziemowit Centrum Edukacji Zdroje w Szczecinie Szczecin
141. Wojewódka Wiktor 2 Społeczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Międzynarodowymi
im. Pawła Jasienicy STO w Warszawie
Warszawa
142. Wróblewska Kinga Zespół Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie Lublin
143. Wróblewski Marcin Liceum Ogólnokształcące im. Bartosza Głowackiego w Opatowie Kielce
144. Wrzeszcz Zuzanna Zespół Szkół Mechanicznych
im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu
Poznań
145. Zajączkowska Martyna Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie Szczecin
146. Zalewski Antoni VIII Liceum Ogólnokształcące
im. Władysława IV w Warszawie
Warszawa
147. Zgłobicki Jakub III Liceum Ogólnokształcące
im. Unii Lubelskiej w Lublinie
Lublin
148. Zubrzycki Tomasz Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu Wrocław
149. Żabska Julia Społeczne Liceum Ogólnokształcące
w Żarach
Zielona Góra