Etap centralny Olimpiady – informacje dla uczestników

III etap Olimpiady odbędzie się w dniach 20-21.03 w Warszawie, przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 (budynek dawnej Biblioteki Uniwersyteckiej). Rozpoczęcie testu planowane jest na godzinę 12.00 w dniu 20 marca. Proszę o wcześniejsze przybycie – rejestracja rozpocznie się już o godzinie 10.00. Następnie po zakończeniu testu przewidziany jest obiad, a po nim wykłady i spotkania. Po ich zakończeniu ogłoszone zostaną wyniki testu. Druga część III etapu w formie quizu dla najlepszych uczestników pierwszego etapu odbędzie się w dniu 21.03. Początek o godz. 10.00 w tym samym miejscu. Zakończenie zaplanowano mniej więcej na godz. 14.00. W międzyczasie odbędzie się wręczenie nagród i dyplomów oraz obiad.

Sprawy organizacyjne:

Organizatorzy gwarantują uczestnikom zakwaterowanie (nocleg z 20 na 21 marca) oraz wyżywienie (2 dni). Zakwaterowanie w hotelu „Aramis” (doba hotelowa od godz. 14.00 w piątek do godz. 12.00 w sobotę). Uczestnicy mają zapewniony zwrot kosztów podróży, 1 nocleg i wyżywienie (2 dni). Rezerwacja dodatkowych noclegów (np. na noc z czwartku na piątek) we własnym zakresie. Uczestnicy muszą zabrać ze sobą bilety celem zwrotu kosztów podróży – w przypadku biletu powrotnego do tej pory wystarczyła kserokopia (natomiast bilet musiał być już zakupiony). Ważne też, aby każdy uczeń posiadał swój własny bilet.

Opiekunowie pokrywają wszelkie koszty we własnym zakresie (poza obiadami w trakcie Olimpiady). Organizator nie pośredniczy w rezerwacji noclegów czy śniadania w hotelu – w związku z czym tym z Państwa, którzy chcą towarzyszyć uczniom, polecam niezwłoczne zarezerwowanie noclegów w w hotelu „Aramis” przy ul. Mangalia 3B.