Aktualności

Wyniki I etapu IV edycji Olimpiady

Poniżej prezentujemy listę osób (wraz z afiliacją), które zakwalifikowały się do udziału w kolejnym etapie Olimpiady.

Julia Bałaga Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie
Zofia Banasik Liceum Ogólnokształcące nr X im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu
Arkadiusz Bieniek Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie
Julia Ciesielska Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach
Agnieszka Frelich Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
Patrycja Górniak Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie
Maciej Jaźwiński XII Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu
Jakub Jessa Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
Joanna Jureczko Liceum Ogólnokształcące nr X im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu
Weronika Kałwa Liceum Ogólnokształcące nr X im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu
Klaudia Konieczna Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
Julia Kowalska Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie
Angelika Krawczyk Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie
Zuzanna Kwiędacz Liceum Ogólnokształcące nr I im. Jędrzeja Śniadeckiego w Dzierżoniowie
Justyna Lenda Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie
Katarzyna Lewek Liceum Ogólnokształcące Nr V  im. Generała Jakuba Jasińskiego  we Wrocławiu
Maksymiliana Liskowacka Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
Oktawia Ludkiewicz Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
Oktawia Ludwiczak Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
Aleksandra Majocha Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
Jakub Malec Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach
Marek Mitman Liceum Ogólnokształcące nr X im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu
Krzysztof Olenkiewicz Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
Natalia Orzechowska Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
Martyna Pelc II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze
Mikołaj Plezia Liceum Ogólnokształcące nr X im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu
Mateusz Przybylski II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze
Igor Radecki Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
Bohdan Ravchuk XII Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu
Monika Rembikowska Liceum Ogólnokształcące nr X im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu
Aleksander Sieradzki Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
Makymilian Stawiarski Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
Damian Szuster I Liceum Ogólnokształcące im.Juliusza Słowackiego w Oleśnicy
Natalia Ślak Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie
Igor Tułowiecki II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze
Julia Urbańczyk Liceum Ogólnokształcące nr I im. B. Krzywoustego w Głogowie
Maciej Wajda Liceum Ogólnokształcące Nr IV im. Stefana Żeromskiego we Wrocławiu
Daria Wilkowska Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie
Aleksandra Włoszczyk Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
Mateusz Wojciechowski Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
Patryk Wysocki Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
Tomasz Zubrzycki Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
Hubert Zych Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu

Gratulujemy sukcesu!

Szczegóły na temat kolejnego etapu przekażemy wkrótce.