Aktualności

Wyniki etapu okręgowego

 

Komitet Okręgowy raz jeszcze dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w odbywającym się dziś etapie okręgowym, zaś nauczycielom i opiekunom gratulujemy znakomitego przygotowania swoich podopiecznych.

Szczególnie gorąco oczywiście gratulujemy „10” laureatów, która będzie reprezentować nasze województwo podczas etapu centralnego Olimpiady – w dniach 22-23 marca 2019 roku w Warszawie.

Szczegóły odnośnie programu i literatury znajdą Państwo na stronie głównej Olimpiady. Dalsze informacje  odnośnie III etapu przekażemy już w Nowym Roku.

Poniżej zamieszczamy listę uczestników w kolejności zdobytych punktów (od najlepszego wyniku):

1 Paweł Korbut Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
2 Jakub Jessa Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
3 Kinga Kochman Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
4 Nikodem Frączek Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
5 Damian Jaśkiewicz Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
6 Maksymilian Stawiarski Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
7 Tomasz Zubrzycki Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
8 Aurelia Bryłka Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie
9 Konrad Szcześniak X Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu
10 Igor Tułowiecki II Liceum Ogólnokształcące w Jeleniej Górze
11 Oktawia Ludkiewicz Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
12 Igor Białecki X Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu
13 Dariusz Krystek I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Oleśnicy
14 Konrad Wróbel V Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu
15 Wiktoria Celak Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
16 Jacek Borycki X Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu
17 Patrycja Górniak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie
18 Kornelia Kopeć Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
19 Bartłomiej Morański II liceum Ogólnokształcące w Jeleniej Górze
20 Natalia Ślak Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie
21 Marcela Zagajewska Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
22 Michalina Kolasa Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
23 Aneta Kozłowska Zespół Szkół im.Narodów Zjednoczonej Europy
24 Aleksandra Pawłowicz Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
25 Bartosz Beresiński Zespół Szkół Technicznych i Licealnych Piechowice
26 Karol Chmielowski Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy
27 Michał Tłuszcz Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu
28 Aleksandra Slepczenko Liceum Ogólnokształcące im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu